Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt (érdeklődni és jelentkezni személyesen az üzletekben lehet az üzletvezetőnél, fényképes önéletrajzzal):

ÜZLET MUNKAKÖR JELENTKEZÉS MÓDJA
Exclusive Change Valuta pénztáros (feltétel: érettségi bizonyítvány és valuta pénztárosi bizonyítvány) veress.eva.eec@gmail.com
Retro Jeans Eladó Önéletrajz az üzletbe
Calzedonia Eladó Önéletrajz az üzletbe
Heavy Tools Értékesítő munkatárs Önéletrajz a emese.gyure@heavytools.com email címre
Missy Eladó Önéletrajz az üzletbe
budmil Store Eladó Önéletrajz az üzletbe
Vodafone Értékesítő Önéletrajz az üzletbe
Telenor Értékesítési munkatárs Fényképes önéletrajz: info@deflat.hu
Retro Jeans Eladó Fényképes önéletrajz: retrodebrecen@retrojeans.com, vagy személyesen az üzletbe

Utoljára frissítve: 2017.07.04.

Retro Jeans

FÓRUM Retro üzletünkbe keresünk lendületes, megbízható, tapasztalt, divat-orientált eladó munkatársat.

Elvárásaink:
- szakirányú végzettség
- szakmai gyakorlat
- megbízhatóság
- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- vevőközpontúság

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzokat személyesen az üzletben, illetve a retrodebrecen@retrojeans.com-ra várjuk.

(Hirdetés időpontja: 2017.08.23.)

Yogo Like

Yogo like frozen yogurt fagyizó üzlet kollégát, kolléganőt keres azonnali belépéssel! Jelentkezés fényképes Önéletrajz beadásával az üzletben.

(Hirdetés időpontja: 2017.08.21.)

Heavy Tools

Heavy Tools márkaüzletünkbe értékesítő munkatársat keresünk Debrecen FÓRUM bevásárlóközpontban!

• Kereskedelmi tapasztalatod megvan (min. 2 éves)
• Az üzlet működéséből eredő feladatok ellátása vezetői utasítás alapján nem okoz problémát
• Pénztárkezelés, pénzkezelési tapasztalatod van
• Vevőorintált szemlélet, csapatszellem jellemez
• Dinamikus, rugalmas és terhelhető vagy
• Pozitív, kedves, az emberek felé nyitott, másokat tisztelő kommunikatív személyiséggel rendelkezel
• A divat és trend iránt elkötelezett vagy
• Idegennyelv-tudás előnyt jelent nálunk

Ha elvárásainknak megfelelsz és szeretnél nálunk dolgozni, fényképes önéletrajzod küld el az emese.gyure@heavytools.com email címre, a tárgy rovatban feltüntetve: „Debrecen Fórum eladó” vagy személyesen az üzletben leadhatod.

(Hirdetés időpontja: 2017.07.31.)

budmil Store

A budmil Zrt. a debreceni FÓRUM Bevásárlóközpontban működő üzletébe 8 órás munkavégzésre eladói munkakörbe munkatársat keres.

Amit nyújtunk:
- kiemelt bérezés
- forgalom utáni jutalék
- 100 %-os vasárnapi pótlék
- hosszú távú munkalehetőség

Amit elvárunk:
- kereskedelmi tapasztalat
- precíz munkavégzés

Előnyt jelent az állás betöltésénél:

Amennyiben csatlakozni szeretne csapatunkhoz, részletes, szakmai, fényképpel ellátott önéletrajzát küldje el hozzánk, "Debrecen/eladó" jeligére.
Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet: cv@budmil.hu

(Hirdetés időpontja: 2017.06.29.)

Media Markt

Dolgozz a Media Markt csapatában!

Pénztáros - hitelügyintéző pozícióba keresünk munkatársat a FÓRUM bevásárló központban (Debrecen) található áruházunkba az alábbi feltételekkel:
• Jó kommunikációs készség
• Türelem
• Precizitás, pontosság
• PSZÁF vizsga
• Előnyt jelent a hasonló területen szerzett tapasztalat, kereskedelmi szakképesítés, illetve idegen-nyelvtudás.

Munkakezdés lehetséges időpontja: akár azonnali kezdés
Munkaidő típusa: teljes munkaidős foglalkoztatottság
Munkavégzés helye: Media Markt Debrecen Kft., 4024 Debrecen, Csapó utca 30.
Jelentkezési határidő: 2017.07.16.

Érdekel az állás?
Küldj egy fényképes önéletrajzot: az allasmediamarkt@gmail.com vagy a www.mediamarkt.hu/allas e-mail címre vagy add be személyesen az áruházunkba. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

(Hirdetés időpontja: 2017.06.26.)

Media Markt

Szaktanácsadó (computer osztály) pozícióba keresünk munkatársat a FÓRUM bevásárló központban (Debrecen) található áruházunkba az alábbi feltételekkel:
• Műszaki cikkek, computer termékek iránt való érdeklődés
• Értékesítésben szerzett jártasság
• Termékismeret
• Precizitás

Retro Jeans

Fórum Retro üzletünkbe keresünk lendületes, megbízható, tapasztalt, divat-orientált eladó munkatársat.

Elvárásaink: szakirányú végzettség, szakmai gyakorlat, megbízhatóság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, vevő-központúság.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal személyesen az üzletben, illetve a retrodebrecen@retrojeans.com-ra várjuk.

(Hirdetés időpontja: 2017.05.16.)

PARKOLÁS
1 óra parkolás ingyenes a FÓRUM-ban
HÍRLEVÉL
AJÁNDÉK MINDENKINEK
Szerezz örömet szeretteidnek FÓRUM vásárlási utalvánnyal!
FÓRUM Debrecen Bevásárlóközpont Igazgatóság | 4029 Debrecen, Csapó utca 30. | Tel: +36 52 598 800 | Fax: +36 52 598 801 | E-mail: e13/z/vasb/pf/sbehzqroerpra/c/uh
Kövess minket!
Ugrás az oldal tetejére