Pull&Bear üzletünk üzletvezető munkatársat keres

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. Pull&Bear üzletünk üzletvezető munkatársat keres

Állásajánlat

Pull&Bear
2022.09.22. TELJES MUNKAIDŐBEN

A Pull&Bear egy barátságos, fiatalos, friss, ugyanakkor cosmopoliten, nemzetközi és innovatív márka szinonimája. A fiatalos gondolkodású közönséget célozza meg, és a legújabb trendeket az utcai stílus hatásaival értelmezi újra. Ez azoknak a márkája, akik soha nem állnak meg: férfiak és nők, akik elkötelezettek a környezetük iránt, és részt vesznek a közösségükben. A zene inspirálja őket, a művészet által fejezik ki magukat, és nem tudnak élni az új technológiák és a közösségi hálózatok nélkül - ismerősen cseng? Lehet, hogy Te is a Pull&Bear életérzést követed?

HOGYAN KÉPZELÜNK EL

Ön szenvedélyes, kíváncsi, motivált, ügyfélközpontú és dinamikus, és valami mással tud hozzájárulni. Részletorientált, kreatív és proaktív vagy, és kihívásokkal teli, ugyanakkor kifizetődő karriert keresel a divatszakmában. Képes vagy többfeladatú munkavégzésre a fő feladataid között.

Szereted a divatot, ünnepled az önkifejezést, és élvezed, hogy ezt a szenvedélyt átadhatod a vásárlóknak és az alkalmazottaknak. Kiváló elemzési, priorizálási és szervezési készséggel rendelkezel. Van tapasztalatod a kereskedelmi tevékenységben, az emberekkel való bánásmódban és az ügyfélszolgálat megértésében. Az Inditexnél többet találsz, mint egy munkahelyet.

FELADATAID

Üzletvezetőként az Inditeximage szerves része vagy. Erős vezetői képességeid és kiskereskedelmi tapasztalatod példát mutatsz a csapatodnak, miközben a vállalati szabványoknak megfelelően irányítod az osztályt, szorosan együttműködve a regionális csapattal az üzlet céljainak elérése érdekében, és támogatod az egész csapatot. néhány fő feladatod lesz:

  • Magas szintű ügyfélkiszolgálás
  • Az értékesítési teljesítmény és termelékenység figyelemmel kísérése és javítása
  • Az összes operatív és adminisztratív feladat áttekintése
  • Motiválja, bátorítja és inspirálja csapatát
  • Az adatok elemzése az üzlet számára a legjobb stratégia kialakítása érdekében
  • Legyen vállalatunk fenntarthatósági stratégiájának nagykövete.
  • Értse meg a vásárlói igényeket és proaktívan támogassa az értékesítést

JUTTATÁSAINK

  • Étkezési hozzájárulás
  • Munkaruha
  • 1 hónap után 25% munkavállalói kedvezmény, melyet az összes magyarországi INDITEX márkánál igénybe vehetsz.
  • AYCM kedvezmény
  • Vodafone flottacsomag
  • BUSUU nyelvtanulási alkalmazás - prémium előfizetés
  • Belső közösségi média platform, ahol saját applikációnkkal képezheted magadat
  • Utazási támogatás- Ha a bejelentett lakcímed nem a munkavégzés városában van- 100% ban térítjük a távolsági bérletedet.
  • Szakmai fejlesztési program (menedzser és kreatív irányban)
  • Refer a Friend dolgozói ajánló program (Eladói pozíció esetén- letöltött 3 hónap után bruttó 50 000 Ft Manageri pozíció esetén- letöltött 3 hónap után bruttó 100 000 Ft egyszeri fizetés kiegészítéssel)

Az INDITEX esélyegyenlőségi munkáltató. Minden jelentkezővel tisztességes bánásmódban részesül, és nem kerül hátrányos megkülönböztetésbe sem, etnikai származás, sem családi állapot, szexuális irányultság, fogyatékosság vagy életkor alapján.

KÖVETELMÉNYEK

  • 4 év - 6 év
  • Angol
  • Középfokú

Pull&Bear

Nyitvatartás

Hé. - Szo.
09:00 - 20:00
Va.
10:00 - 18:00

Center Map